У Львові прощатимуться з Героєм

Опубліковано:

У середу, 8 травня, Львів попрощається з військовослужбовцем Віктором Дудником, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну. Мерія закликає львів’ян та гостей міста утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Біографічна довідка захисника  

Віктор Дудник (04.01.1990-01.05.2024). Народився у місті Райчихінськ (рф) у родині військовослужбовця. Згодом родина переїхала до Львова.

Навчався у Ліцеї №75 імені Лесі Українки Львівської міської ради. У 2012 році закінчив здобуття освіти у Національному університеті «Львівська політехніка» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр».

Після завершення навчання працював у Державному підприємстві «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького». За словами рідних, був «чудовим батьком, відповідальним та дуже любив своїх дітей». Захоплювався скелелазінням, гірським туризмом та велоподорожами.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських загарбників. Виконував бойові завдання на посаді командира взводу у лавах 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Боронив державу на східному напрямку фронту.

 У Віктора Дудника залишилися батьки, дружина та двоє дітей.

Львівська міська рада

Про Захід