У Львові прощатимуться з Героєм

Опубліковано:

У суботу, 27 січня, Львів попрощається з військовослужбовцем Ігорем Кошлаєм, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Біографічна довідка захисника 

Ігор Кошлай (24.03.1973-07.01.2024) Уродженець м. Львів, своє дитинство та юні роки провів у батьківському селі Кам’янопіль.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №79 (сьогодні – Львівська гімназія «Євшан»). Згодом здобув освіту у колишньому Середньому професійно-технічному училищі №57.

Протягом останнього періоду працював у будівельній сфері. Був винятково доброю, порядною та щирою людиною, люблячим батьком та чоловіком. У свій вільний час полюбляв рибалити.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації був призваний до лав ЗСУ та став на захист Батьківщини від окупантів. Із честю та великою відвагою служив у складі 15-го окремого гірсько-штурмового Севастопольського батальйону 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Попри отримане поранення, повернувся на фронт та продовжив боронити державу.

Виконуючи бойове завдання, героїчно загинув у тяжкому бою з ворогом.

У Ігоря Кошлая залишилися дружина та донька.

Львівська міська рада

Про Захід