У Львові прощатимуться з двома Героями

Опубліковано:

У п’ятницю, 31 травня, Львів попрощається з військовослужбовцями Володимиром Кушпітом та Павлом Антощаком, які загинули від рук російських окупантів, захищаючи Україну. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Павло Антощак (08.07.1991-01.08.2023) Львів’янин. Навчався у загальноосвітній школі №92 міста Львова. Здобув освіту у Львівському фаховому коледжі індустрії моди Київського національного університету технологій та дизайну. У мирний час працював торговим агентом та менеджером з продажів у Львові. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави від загарбників. Виконував бойові завдання із захисту територіальної цілісності та незалежності держави на південному напрямку у лавах 3-ї бригади оперативного призначення «Спартан» імені полковника Петра Болбочана Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Володимир Кушпіт (29.05.1986-25.05.2024) Львів’янин. Навчався у загальноосвітній школі №13. Закінчив із відзнакою Університет банківської справи. Обіймав посаду торгового представника у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Львівська пивна компанія». Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації проходив вишкіл у Військовій академії м. Одеса. Згодом виконував бойові завдання із захисту суверенітету держави на східному напрямку у лавах 81-ї окремої аеромобільної Слобожанської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками, зокрема, Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Хрест Військова честь». Під час проходження військової служби отримав звання «лейтенант».

Чин похорону Володимира Кушпіта розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11), об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають захисника на Личаківському кладовищі.

Чин похорону воїна Павла Антощака розпочнеться о 12:00 у храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Лукасевича, 15). Поховають захисника на Ряснянському кладовищі (військове поле).Світла пам’ять Захисникам України!

Про Захід