У Львові прощатимуться з двома Героями

Опубліковано:

Андрій Беспалько (20.06.1987-27.11.2022) Уродженець села Зашків Львівської області. Навчався у Зашківській середній загальноосвітній школі I-III ступенів імені Євгена Коновальця. Згодом здобув професійно-технічну освіту у Львові. Родина Андрія свого часу значно постраждала від жорстокості радянського режиму. Тому із перших днів повномасштабного вторгнення він вступив до лав Збройних Сил України. Виконував бойові завдання у «найгарячіших» точках фронту у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.

Микола Кочетков (17.04.1977-25.05.2023) Львів’янин. Навчався у середній школі №35 («Будокан»). Здобував освіту у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського. У мирний час працював у сфері фізичної культури і спорту, був кандидатом у майстри спорту України з боксу. Боровся із окупантами на Миколаївщині, Харківщині та Донеччині у складі загону Української добровольчої армії, пізніше – 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу. За особисту мужність був відзначений нагрудним знаком «Золотий хрест» Головнокомандувача ЗСУ.

Чин похорону Миколи Кочеткова розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.

Чин похорону Андрія Беспалька розпочнеться о 16:10 у храмі святого Михаїла у Зашкові (вул. Коновальця, 153). Поховають Героя на місцевому кладовищі.

Світла пам’ять Героям! 🇺🇦

Про Захід