У Львові презентували проєкт «Пізнай себе справжню»

Опубліковано:

Сьогодні, 21 січня, у Львівському муніципальному мистецькому центрі відбулась презентація проєкту для жінок «Пізнай себе справжню».

Завантажити фото

«В наш час жінці доводиться виконувати багато ролей, і часом вона забуває про те, що, найперше, вона – жінка. У центрі «Між нами» утворилась спільнота для мам, що виховують дітей з інвалідністю – групи взаємопідтримки, де третій рік панує екологічне середовище довіри і взаємного розуміння для жінок. У такому середовищі зародилась ідея проєкту «Пізнай себе справжню». Мами мали змогу віднайти себе справжню, згадати про внутрішню силу та унікальну вроду. У грудні для них безкоштовно організували професійний макіяж, зачіску, фотосесію у вечірніх сукнях і розмову з психологинею.

Сьогодні усіх учасниць запросили побачити результати фотосесії і бути учасниками лекції від психологині на тему жіночності. У затишній атмосфері, за горнятком кави з тістечком, кожна жінка отримала заряд позитивних емоцій, дружнє спілкування, а в подарунок – пакуночок з роздрукованими світлинами», – повідомили у центрі «Між нами».

Зазначимо, захід відбувся з дотриманням карантинних норм.

Львівська міська рада

Про Захід