У Львові попрощалися з двома Героями

Опубліковано:

В понеділок, 27 травня, Львів попрощалися з військовослужбовцями Олександром Кухарчуком та Володимиром Білогрудом, які загинули від рук російських окупантів, захищаючи Україну. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Олександр Кухарчук (09.09.1981-17.04.2024) Донеччанин. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся із Польщі та без вагань став на захист держави від окупантів. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави у складі військової частини А1451, у подальшому був переведений до в/ч А7788. Проходив навчання саперній справі у Іспанії. За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками.

Володимир Білогруд (27.07.1983-22.05.2024) Львівʼянин. Навчався у загальноосвітній школі I-III ступенів №36. Закінчив вище професійно-технічне училище №27 за спеціальністю «Кухар-кондитер». Після завершення навчання проходив строкову військову службу. Працював барменом у ресторанах «Пивний сад» і «Тартак», згодом обіймав посаду адміністратора у готельно-відпочинковому комплексі «Тартак Резорт». Також працював дистрибʼютором у Приватному акціонерному товаристві «Оболонь». Із жовтня 2022 року став на захист держави від російських окупантів. Брав активну участь у бойових діях на Донеччині та Харківщині у лавах 3-го батальйону 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ. Під час проходження служби отримав звання «молодший сержант». За особисту мужність при виконанні завдань із захисту держави був нагороджений численними відзнаками.Світла пам’ять Захисникам України!

Львівська міська рада

Про Захід