У Львові попрощаються з трьома Героями

Опубліковано:

У суботу, 25 травня, Львів попрощається з трьома військовослужбовцями. Олександр Рудський, Олег Ковць, Євгеній Кузнєцов захищали Україну від російських окупантів. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Олександр Рудський (04.03.1982-29.02.2024) Львів’янин. Навчався у ліцеї №37 Львівської міської ради. Здобув освіту у Вищому професійному училищі №52 за спеціальністю «Електрик-високовольтник». У мирний час працював спершу у «Львівській залізниці», згодом – у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Барком». Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав 141-ї окремої піхотної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави на південному напрямку фронту.

Олег Ковць (16.10.1973-16.05.2024) Народився у селі Дмитровичі Львівської області. Проживав у Львові з 1977 року. Навчався у середній школі №42. Продовжив навчання у Львівському СПТУ-50, де здобув спеціальність «монтажник радіоапаратури і приладів». Згодом здобув освіту слюсара з ремонту автомобілів. Впродовж останнього часу займався меблярством, мріяв започаткувати власну справу. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем вступив до 103-ї окремої бригади територіальної оборони. Згодом боровся із окупантами в складі 116-ї окремої механізованої бригади першого механізованого батальйону Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави на території Сумської, Запорізької, Донецької та Харківської областей.

Євгеній Кузнєцов («Студент») (03.07.1988-19.05.2024) Народився у Києві. Здобув професію «столяр, реставратор виробів з дерева» у Львівському професійному ліцеї дизайну та будівництва. У 2012 році закінчив Національний лісотехнічний університет України. Учасник подій під час Революції Гідності, до 2017 року виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Після повернення працював спершу у сфері надання послуг з охорони власності у місті Львові, згодом – у сфері деревообробки та виробництва меблів. Із перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави від окупантів до складу 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на Миколаївщині.

Чин похорону захисників розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Олександра Рудського та Олега Ковця поховають на Личаківському кладовищі, а Євгенія Кузнєцова – на Голосківському кладовищі. Світла пам’ять воїнам!

Львівська міська рада

Про Захід