У Львові попрощаються з Героєм (Фото)

Опубліковано:

5 березня Львів попрощається із захисниками Олексієм Волчанським та Іваном Снігіром

Олексій Волчанський (03.03.1978-24.02.2025) Львів’янин. Навчався у школі №77 з поглибленим вивченням економіки та управлінської діяльності. Після завершення навчання одразу почав свою трудову діяльність, понад двадцять років займався монтажем станцій мобільного зв’язку та антенних споруд. Після початку повномасштабного вторгнення російської федерації за власним бажанням став на захист Батьківщини до складу 1-го прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України. Боронив суверенітет та територіальну цілісність Батьківщини на Сумщині та Харківщині.

Іван Снігір (22.07.1999-25.02.2025) Народився у місті Миколаїв. Навчався у середній загальноосвітній школі села Новомиколаївка. Закінчив Новомиколаївський ліцей Миколаївської області. Після завершення навчання проходив строкову військову службу на території Запорізької області. У 2020 року переїхав до Львова, тут працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Захід-Холдінг». Після початку повномасштабного вторгнення російської федерації добровільно став на оборону держави від загарбників до лав 1-го прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України. Проходив військову службу на Харківщині та Сумщині, під час виконання бойового завдання отримав важке поранення.

Чин похорону воїнів розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Опісля, орієнтовно об 11:30, відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Львівська міська рада

Про Захід