У Львові попрощаються з трьома захисниками

Опубліковано:

У вівторок, 10 червня, Львів попрощається з військовослужбовцями Олексієм Клічуком, Ігорем Дубуком та Юрієм Стареньким, які загинули від рук російських окупантів, захищаючи Україну. Мерія закликає львів’ян та гостей міста утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Олексій Клічук (30.03.1999-04.06.2024). Народився у селі Савчуки, проживав у місті Здолбунів Рівненської області. Після завершення навчання вступив на військову службу до 199-го навчального центру, згодом став до лав 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Із початком повномасштабного вторгнення рф продовжив боронити Україну у складі 80-ї бригади. За сумлінне виконання бойових завдань був нагороджений численними відзнаками, зокрема, орденом «За мужність» III-го ступеня, медаллю «Захиснику Вітчизни», відзнакою командувача Сухопутних військ Збройних Сил України «За звитягу». Виконував бойові завдання на Миколаївському та Донецькому напрямках.

Ігор Дубук (23.03.1982-06.06.2024). Львів’янин. Навчався у Ліцеї №57 імені Короля Данила Львівської міської ради. Здобув вищу освіту на хімічному факультеті Національного університету «Львівська політехніка». Після завершення навчання працював у різних сферах діяльності у Львові. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави від російських окупантів. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності Батьківщини на південному напрямку у лавах 15-ї бригади оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Юрій Старенький (05.04.1973-30.05.2024). Львів’янин. Здобув вищу освіту в Національному університеті «Львівська політехніка» за освітньою програмою «Обладнання електронної промисловості». Протягом тривалого часу працював у Благодійному фонді «Книга». Брав участь у художньому оздобленні одного з видань Острозької Біблії. Впродовж останніх років займався приватним підприємництвом. Із перших днів повномасштабного вторгнення рф добровільно вступив до лав Збройних Сил України. Боровся із російськими загарбниками у складі 53-го окремого стрілецького батальйону 116-ї окремої механізованої бригади 10-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗСУ. 4-го грудня 2023 року отримав звання «молодший сержант». Брав участь у боях за «гарячі» точки Донеччини. За особисту мужність і героїзм при захисті територіальної цілісності України та за сумлінне виконання бойових (спеціальних) завдань був нагороджений численними відзнаками.

Чин похорону захисників Олексія Клічука, Ігоря Дубука та Юрія Старенького розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Львівська міська рада

Про Захід