У Львові помолились за Україну

Опубліковано:

В Україні перебуває спеціальний посланець Папи Франциска, Папський розподілювач милостині Кардинал Конрад Краєвський. Він приїхав до України, охопленої війною, щоб принести благословення та допомогу від Понтифіка. Однак основою таких візитів є молитва. Саме тому сьогодні у Митрополичій Базиліці Внебовзяття Пресвятої Діви Марії відбулася екуменічна молитва за Україну за участі представників різних конфесій та релігій.

До молитви долучилися: Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, Митрополит і Архієпископ Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький, Митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ Димитрій, Митрополит Львівський ПЦУ Макарій, Митрополит Львівський і Галицький УПЦ Філарет,  диякон Армен з Вірменського катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці, пастор Валерій Марченко з церкви «Гефсиманія», голова Об’єднання християн віри Євангельської Львівської області Володимир Якимів, представник юдейської громади.

Кардинал Конрад Краєвський закцентував на важливості припинення війни:

«Папа Франциск висловлює свою солідарність українському народові та запевняє у постійній молитві про мир в Україні. Боже наших батьків, великий і милосердний Боже життя і миру, Отче усіх людей, Тобі милий мир, а не війна, любов, а не ненависть, Нехай припиниться війна. Подолай гординю загарбників, які хочуть захопити Україну. Ти послав свого Сина Ісуса Христа проголошувати мир та єднати усіх людей Божих. Нехай закінчиться війна. Наверни серця тих, які несуть відповідальність за долю народів. Нехай, плід Святого Духа принесе нове натхнення для миру. Отче, надійде час миру і спокою. Нехай вже не буде війни! Амінь», – зазначив він.

Серед присутніх на молитві були також куріальний єпископ Києво-Галицького Верховного Архиєпископа Степан Сус і єпископ-помічник Львівської Архідієцезії РКЦ Едвард Кава.

Долучилися до екуменічного моління й міський голова Львова Андрій Садовий спільно з директором департаменту «Адміністрація міського голови» Євгеном Бойком.

Додамо, що Кардинал Конрад Краєвський вже мав зустрічі із переселенцями, які знайшли тимчасовий прихисток у Львові.

Львівська міська рада

Про Захід