У Львові поліцейські відпрацювали навички у сфері єдиної системи цифрового радіозв’язку

Опубліковано:

Участь у зборах з питань впровадження цифрового зв’язку взяли поліцейські Львівської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей, а також з міста Києва та Київської області, та співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Правоохоронці відпрацювали теоретичні та практичні навички для ефективного впровадження єдиної системи цифрового радіозв’язку у територіальних підрозділах Національної поліції України та Державної служби з надзвичайних ситуацій, ознайомилися з обладнанням цифрового радіозв’язку та освоїли принципи його експлуатації.

Також учасники зборів обговорили покращення взаємодії поліцейських та рятувальників завдяки створенню та розвитку єдиної системи цифрового радіозв’язку, отримали досвід запровадження системи в інших регіонах, дізналися, як можна покращити радіозв’язок чи збільшити зону його покриття.

«Сьогодні майже в усіх обласних центрах України впроваджено систему цифрового радіозв’язку як каналу взаємодії між поліцейськими та пожежно-рятувальною службою, яка забезпечує безперервний зв’язок навіть при відключенні світла або зникненні мобільної мережі. Відповідно ця система зв’язку здатна забезпечити взаємодію між усіма підрозділами поліції, які здійснюють патрулювання та забезпечують правопорядок під час блекауту, а також комунікацію між правоохоронними органами в умовах надзвичайних ситуацій», – зазначив Олександр Мельниченко, заступник начальника управління телекомунікацій Департаменту інформаційно-аналітичної підтримки Національної поліції України.

Про Захід