У Львові переселенці вивчають кравецьку справу

Опубліковано:

В межах ініціативи ProFashion у молодіжному просторі Lviv Open Lab стартували безкоштовні курси кравецької майстерності для львів’ян та вимушено переміщених українців.

Ці курси – це частина великого проєкту «ProFashion Бібліотека», який втілюється спільно з польськими партнерами.

«Ми мали його втілювати на базі однією з бібліотек міста, але через війну ця ідея призупинена. Тому зараз ми робимо цей проєкт тут, у Lviv Open Lab, і сподіваємось, що ви почерпнете з нього максимально багато корисного», – сказав Андрій Пундор, керівник програми стратегій КУ Інститут міста.

Упродовж 2,5 місяців учасники курсу щодня навчатимуться всіх аспектів кравецької майстерності, включно з матеріалознавством і підприємницькою діяльністю. Зі 180 заяв відібрали 12 найбільш вмотивованих учасників, віком від 17 до 43 років, які бажають змінити професію або реалізувати творчі задуми. Серед них — як містяни, так і вимушено переміщені українці. Кожен має свою унікальну історію та мотивацію навчатися.

Заняття проводитимуть викладачі Львівської інноваційної школи кравецької майстерності. Вартість навчання (орієнтовно 10 тисяч гривень) покривають партнери.

«У нас з вами є дуже важлива місія – відродження кравецької справи. Наша ідея, що ця справа буде успішно жити і розвиватись в Україні, дає сили на створення таких проєктів. Гарантую, що ви будете отримувати підтримку від нашого кластеру і всіх своїх починаннях», – зазначив Юрій Самець, Head of Supervisory Board у West Ukrainian Fashion Industry Cluster.

«Це дуже крута можливість щось змінити в своєму житті. Кожен з вам сюди прийшов за чимось унікальним і має велике бажання отримувати знання. Тому бажаю вам взяти від цього навчання максимум», – побажала учасникам курсу Олена Гусєва, керівниця Львівської інноваційної школи кравецької майстерності.

Партнери проєкту: Львівська міська рада, КУ Інститут міста, Profashion простір, мережа молодіжних центрів ТВОРИ! та Lviv Open Lab, Західноукраїнський кластер індустрії моди.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/economy/291567-u-lvovi-rozpochaly-grantove-navchannia-kravetskoi-maisternosti-dlia-vymusheno-peremishchenykh-ukraintsiv-ta-mistian

Львівська міська рада

Про Захід