Останні новини

У Львові облаштували понад 50 тимчасових пунктів обігріву

Зараз по місту Львову облаштували понад 50 тимчасових пунктів обігріву у закладах культури, районних адміністраціях, управляючих компаніях тощо. Там можна зігрітись і попити теплого чаю. У цілодобовому форматі функціонує Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб на вул. Кирилівській, 3а. Мерія Львова просить допомагати бездомним та потребуючим людям, якщо бачать їх на вулиці, а також повідомляти про факти та місця їхнього перебування, якщо вони потребують допомоги, за тел.: 15−80; 233−14−79 або 233−10−49.

Загалом на території міста станом на сьогодні функціонує понад 50 пунктів обігріву, де можна прийти зігрітись і випити гарячого чаю чи кави. Ці пункти працюють протягом робочого дня у закладах культури, в управляючих компаніях, у закладах по різних районах міста. На Сихові Центр Довженка перепрофілював всій перший поверх у пункт обігріву, також пункт обігріву є у центрі МолоДвіж, у центральній частині міста — у туристично-інформаційному центрі, в Ратуші. Бібліотеки по районах міста і заклади культури також на цей непростий час перепрофілювалися і приймають відвідувачів, які погано почуваються і потребують зігрітись.

Окрім того, в посиленому режимі працює Центр обліку та нічного перебування бездомних людей на Кирилівській, 3а. Цієї ночі там ночували 32 людей, протягом сьогоднішнього дня звернулося 11 людей. У цілодобовому форматі зараз працює і соціальний патруль — автомобіль, який виїжджає з цього центру.

Тому якщо бачите людину, яка є в потребі і на морозі, чи заснула, чи побачите, що їй стало недобре, чи їй нема куди піти, дуже просимо телефонувати на Гарячу лінію 1580, і цей соціальний патруль приїде, щоби допомогти”, — зазначив у коментарі Андрій Москаленко, перший заступник міського голови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

87 + = 92