У Львові на Великдень транспорт курсуватиме з шостої ранку

Опубліковано:

За інформацією управління транспорту ЛМР, на Великодні свята громадський транспорт у Львівській міській територіальній громаді курсуватиме відповідно до розкладу «вихідного дня». На Великдень і автобуси, і електротранспорт виїдуть на маршрути вже з 6:00 год. А напередодні, у суботу, громадський транспорт працюватиме до 23:00 год.

«У неділю громадський транспорт виїде на маршрути одразу по закінченні комендантської години, тому люди матимуть змогу ще встигнути на ранкові богослужіння. Напередодні Великодня, в суботу, транспорт працюватиме практично до початку комендантської години», – зазначив директор департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко. 

Крім того, у святкові та поминальні дні будуть підсилені міські маршрути, що курсують до кладовищ.

«У зв’язку зі збільшенням кількості пасажирів, які прямуватимуть до міських кладовищ під час Великодніх свят та поминальних днів, 24 – 25 квітня та 30 квітня – 1 травня, на тролейбусному маршруті № 31 курсуватиме 4 тролейбуси. Також буде підсилено автобусний маршрут № 38, який курсуватиме до Сихівського кладовища. До Голосківського кладовища з вул. Під Дубом до курсуватиме автобусний маршрут № 55 з інтервалом руху 30хв», – додали в управлінні транспорту ЛМР.

Фото ілюстративне, автор: Роман Балук 

Львівська міська рада

Про Захід