У Львові молилися за Україну

Опубліковано:

Напередодні, 8 січня, на Львівщині за ініціативи Львівського обласного об’єднання Української Церкви Християн Віри Євангельської провели Молитву за Україну. Молитва відбулась у всіх храмах Церкви ХВЄ нашої області.

«Зустрівся сьогодні з ініціаторами молитви, щоб подякувати їм та усій Церкві Християн Віри Євангельської за постійну працю на духовній ниві, яка також наближає нашу перемогу. До речі, у червні минулого року ця Церква організувала у Львові Національну молитву за нашу країну. Через воєнний стан її вперше провели на регіональному рівні.

Ми дуже цінуємо, що з Україною уже майже рік пліч-о-пліч стоять багато передових держав. Однією з таких є Велика Британія, яка підтримує нас від початку повномасштабного вторгнення. Також хочу подякувати євангелісту з Великої Британії Девіду Хасавею, який 70 років проповідує Слово Боже в різних країнах, і вже понад 50 років служить у нашій державі, підтримує українців молитовно та фінансами. Під час нашої зустрічі пан Хасавей розповів, що планує зняти фільм про події в Україні, аби розповісти світу правду про вторгнення poсії. Це буде важливий вклад в остаточне викриття брехні, яку наш ворог все ще намагається поширювати на міжнародному рівні», – розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Від початку повномасштабного вторгнення наша українська віра стала ще сильніша і потужніша. Щодня, весь світ спільно з українцями молиться за мир та спокій на нашій землі, за завершення війни, за перемогу України, а також за збереження життя воїнів і Божий захист волонтерів, лікарів, енергетиків та усіх наших людей.

Віримо, що Бог вислухає ці молитви і перемога обов‘язково буде за нами!

Про Захід