У Львові дискутуватимуть на тему війни, письменництва і людяності

Опубліковано:

Як вийти із жаху війни і залишитися людиною? Про це говоритимуть в URBAN бібліотеці під час зустрічі-дискусії із письменницею Євгенією Сенік «Бо болить». Охочих долучитись до події просять зареєструватися.

Євгенія Сенік – письменниця родом із Луганська. Авторка книжок «Przepraszam, навчи мене мовчати», «Письмовий стіл», «Країна У, або Казки чужим дітям», «Будинок із сірників, узятих із різних коробок».

Цього року Євгенія презентує новий документальний роман «Бо болить». Це розмови з нотатника, сукупність історій та рефлексій двох жінок, діалог між минулим та теперішнім. Він поєднує численні зустрічі та розмови з партизанкою УПА Анною Попович та особисті переживання авторки щодо подій в Україні і власному житті останніх десяти років.

Під час дискусії в URBAN бібліотеці учасники говоритимуть з Євгенією про її новий роман, про важливість та складнощі писати під час війни та про те, як вийти із жаху війни і залишитись людиною.

Модераторка заходу – Анастасія Оскулата, представниця управління культури Львівської міської ради.

Коли: 21 березня о 18:00.

Де: URBAN бібліотека (м. Львів, вул. Устияновича, 4), код на домофоні 2.

Реєстрація: https://bit.ly/3yCNL36

Довідка

Захід відбудеться у межах серії заходів «Зона комфорту». За допомогою цих зустрічей організатори прагнуть створити комфортне середовище для інтеграції та комунікації креаторів з різних регіонів та областей, які зараз живуть у Львові.

У рамках проєкту проводять 15 зустрічей на різні теми: від озеленення та адаптації до зміни клімату, культурного розвитку міста, Нового європейського Баугаузу та цифровізації.

Серію заходів «Зона комфорту» організовує Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» спільно з Львівською міською радою та мережею міських бібліотек Львова за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/culture/295736-u-lvovi-dyskutuvatymut-na-temu-viiny-pysmennytstva-i-liudianosti-iak-doluchytys

Про Захід