Новини Західної України Соціум

У Львові два дні триватиме Всеукраїнський Форум ОСББ

На його проведення з міського бюджету Львова виділено 200 тис грн., інформує Львівська міськрада.

Сьогодні стартувала головна подія року у сфері житлово-комунального господарства України — Х Всеукраїнський Форум ОСББ. Захід вже вдесяте стає територією для обговорення сучасних бізнес-тенденцій в сфері енергоефективності, питань ефективної взаємодії бізнесу та влади в управлінні житловою нерухомістю, лобіювання інтересів голів ОСББ та асоціацій в розробці та підготовці законодавчих проектів.

«Це ювілейний, десятий, форум ОСББ. Цей форум буде мати свої особливості. Ми старались зробити цей форум цікавим для вас. Головне, що робить наш форум унікальним — це ви, люди. Форум часто ставав майданчиком гострих дискусій, але вони завжди були конструктивними. Популярність форуму велика, декому ми змушені були відмовити через брак місця, але ми зібрали 250 людей сьогодні», — сказав Олександр Кобзарев, директор КУ Інститут міста.

“Я була на всіх форумах, крім першого. У нас справді багато цікавого і ця тема важлива для країни і різних організацій. Ми разом з вами змінювали свідомість. Сподіваюсь, що Львів залишиться центральною точкою, звідки починаються ці всі зміни та реформи”, — розповіла Софія Лінн, менеджер проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі України».

«Радий вітати всіх учасників. Для мене це вже третій раз. Коли приїдеш один раз, хочеш приїжджати ще, бо тут дуже позитивна атмосфера. Для мене це дуже важливо. Євросоюз підтримує розвиток ОСББ», — сказав Кшиштоф Герульский, Група підтримки України в ЄС.

X Всеукраїнський форум ОСББ у Львові триватиме впродовж 31 жовтня — 1 листопада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 1 = 3