У Львові чадним газом отруїлося троє людей

Опубліковано:

Як повідомили в міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, 4 грудня близько 15.00 год. у квартирі багатоквартирного будинку на вул. Шевченка (Шевченківський район) отруїлися чадним газом троє осіб. Потерпілих у стані середнього ступеня важкості доправили в обласну клінічну лікарню. Зокрема, постраждали: 96-річна жінка, 56-річна жінка та 34-річна жінка.

Квартира обладнана ПГ-4, газовою колонкою, трьома кахельними газовими пічками. До з’ясування обставин припинено подачу газу у квартиру. Обставини події встановлюють.

Загалом від початку року по місту зафіксували 52 випадки отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 120 осіб, з них 41 дитина. На жаль, 5 осіб загинуло.

Фахівці вкотре наголошують, що основною вимогою для уникнення біди є притік свіжого повітря у приміщення, де є прилади для опалення – через вікно, через двері, і через вентиляційний канал, який має бути постійно прочищений, і в якому має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу. Там, де встановлені прилади з димовідводом продуктів згоряння в комин – тобто газові коти чи колонки тощо – цей комин також має бути чистим. І в жодному разі в таких приміщеннях не може бути електричних вентиляторів. Якщо одне з таких правил недотримане, то у приміщенні починає утворюватися чадний газ і стається біда.

Львівська міська рада

Про Захід