У Львові будуть два громадські простори

Опубліковано:

За інформацією департаменту міської агломерації ЛМР, у Львові, у межах Громадського бюджету, облаштовують ще два затишні куточки для відпочинку та прогулянок на свіжому повітрі – у сквері на вулиці Грабовського та у парку «Підгори».

Зокрема, у сквері на вулиці Грабовського, що розташований у самому центрі міста, посеред комплексу оборонних споруд «Цитадель», встановили лавки, урни, частково розчистили територію від чагарників, підрізали кущі та дерева. Виклали плиткою центральну алею у сквері, облаштували доріжки. З настанням тепла у сквері мають докласти частину бордюрів, полагодити пошкоджені доріжки.

У парку «Підгори», що на розі вулиць Личаківської – Бахматюка, виконано першу чергу робіт, передбачених проектом. Тут вимостили бруківкою дві доріжки, встановили кілька нових лавок та смітник. На черзі, відповідно до проекту, – новий спортмайданчик з гумовим покриттям, встановлення вуличних тренажерів, облаштування зони дитячих та юнацьких розваг.

«Велика команда проєкту, до якої входять і громадські активісти, і архітектори, і просто небайдужі мешканці, хочуть перетворити парк на комфортне місце для сімейного відпочинку. Щоб тут могли відпочивати і молодь, і батьки з дітьми, і літні люди», – зазначили у департаменті міської агломерації ЛМР.

Львівська міська рада

Про Захід