У Львові буде серія зустрічей та медитативних сесій з о. Лоренсом Фріменом

Опубліковано:

У Львові цієї суботи та неділі – 30 квітня та 1 травня, відбудеться серія відкритих зустрічей «Переображуючи Темряву на Світло» із відомим британським письменником та вчителем медитації, бенедиктинським монахом та католицьким священником Лоренсом Фріменом.

Подія організована «Українською Спільнотою Християнської Медитації».

Головна тема зустрічей відкриває дискусію про те, як споглядальні практики, такі як медитація, можуть допомогти пережити тягар війни, використовуючи цей час як можливість радикального внутрішнього зростання. Також говоритиметься про споглядальне лідерство – мистецтво зосереджуватись на інших під час кризи. Отець Лоренс представить як один із психологічних та духовних інструментів аутентичну християнську форму практики медитації, що сягає часів ранньохристиянських пустельників та передається сьогодні сучасною світською спільнотою.

Окрім того, розглянуть, як аналогічні споглядальні практики інших великих світових традицій змінювали погляд людства на моменти реальності, коли, здається, сама людяність була зламана та знищена у вогні війни. На медитативних сесіях спробують перейти від слів до мовчазної практики, запрошуючи усіх охочих до споглядання. Цією подією наша спільнота хоче нагадати, що медитація є не тільки особистою духовною практикою, але й дієвим засобом психологічної допомоги та подолання внутрішньої кризи.

Детальна програма зустрічей та медитативних сесій, а також перелік локацій, наразі готуються та будуть опубліковані найближчими днями.

Реєстраційна форма учасника: https://forms.gle/bqXiF5HE4JJ1fjxQA

Участь у зустрічах вільна та безкоштовна. Охочі можуть скласти пожертви у фонд спільноти для допомоги біженцям: http://christian-meditation.com.ua/donate.

Для участі обов’язкова реєстрація.

Довідка

Лоренс Фрімен – католицький священик, монах-бенедиктинець, засновник та директор «Міжнародної Спільноти Християнської Медитації», учень відомого католицького популяризатора практикии медитації – Джона Мейна. Один з піонерів міжрелігійного діалогу між християнством, буддизмом, індуїзмом та ісламом, співзасновник проекту «Шлях Миру» з Далай-Ламою XIV. Автор багатьох книжок про християнську форму медитації та споглядання. Християнська медитація у традиції Джона Мейна OSB: http://christian-meditation.com.ua/?p=17 «Міжнародна Спільнота Християнської Медитації» (WCCM) http://christian-meditation.com.ua/?p=1.

Львівська міська рада

Про Захід