У Львові буде масштабна виставкова подія до Дня бібліотек

Опубліковано:

30 вересня – у Львові відзначатимуть Всеукраїнський день бібліотек. З нагоди цього свята у Lem Station (вул. Д. Вітовського, 57) відбудеться масштабний захід «Чотири простори: інтерактивна експозиція сучасних бібліотек».

«Чотири простори: Інтерактивна експозиція сучасних бібліотек» – це виставковий простір, поділений на інтерактивні зони з послугами і можливостями сучасної бібліотеки, цінностями, що вона пропагує, подіями від громади та для громади.

Мешканців Львова запрошують ознайомитись з основними послугами сучасних бібліотек шляхом взаємодії у експозиційних зонах, де відвідувачі можуть подивитися кіно, поспілкуватися, послухати джазову музику, розважитися. На території Lem Station  буде діяти 8 таких зон:

Перша зона, яку зустрічає відвідувач заходу. Тут можна електронно зареєструватися до бібліотеки, подивитися книжковий каталог. Лишити свої побажання  щодо книг, які мають бути у бібліотека міста.

Багато сучасних бібліотек вже давно практикують кінопокази у своїх приміщеннях. Книжкові клуби поруч із кіноклубами дуже органічно уживаються під дахом бібліотеки. Наповнення цих кіновечорів – це не тільки книжкові екранізації, але й авторське кіно, соціальне, артхаусне та просто художнє. На події буде зона, в якій ви зможете доєднатись до перегляду австрійських кінострічок від ArtHouse Traffic.

Дитина може тут помалювати, подивитися книги, поробити щось власними руками, зробити літературну руханку.

Тут відвідувач може пересадити свої вазонки, обміняти одяг, дізнатися про сортування сміття 

Простір Центрів Едукації. Тут можна дізнатись про курси, які відбуваються у бібліотеках міста, зареєструватися на них.

У просторі будуть представлені три арт-роботи. А для відвідувачів будуть мольберти з фарбами, і кожен охочий може написати картину чи побавитися фарбами. 

У цій зоні ми розповімо про інклюзивність міських бібліотек, ви зможете побачити як працює принтер шрифтом Брайля та спеціальний відеозбільшувач. Ви зможете дізнатись як писати та читати шрифтом Брайля.

У цій зоні для вас працюватимуть наші партнери Vinyl Club Lviv. Ви  зможете замовити платівку, поставити і послухати. Відбуватиметься трансляція запису концерту з Urban бібліотеки. Водночас у відвідувачів буде можливість самим створювати музику.

Також працюватиме фотозона для усіх бажаючих. Можна буде записати відеопривітання до Дня бібліотек.

Окрім того на території заходу буде облаштований пункт вакцинації.

Програма:

16:00 Офіційна частина. Привітання.

16:30 – 18:00 Репрезентація сучасних послуг бібліотек через інтерактивну експозицію різних просторів. Неформальне спілкування.

18:00 – концерт джазової музики від Leonid Petkun Jazz Group (Андрій Дулиш – саксофон Мирослав Веретельник – бас Леонід Петкун – барабани)

20:00 – діджей-сет від Offmean

Львівська міська рада

Про Захід