У Львові бабаки напророкували ранню весну

Опубліковано:

Традиційно сьогодні, 15 лютого, у Львівському міському дитячому еколого-натуралістичному центрі святкують День бабака. Відтак, за словами директора центру Ігоря Антаховича, головні герої дійства бабаки Мишко та Маруся навіщували прихід ранньої весни.

«Бабаки нині активні обоє. Вони вийшли зі свого будиночку та показались відвідувачам. Сьогодні вони були активні – багато рухались та свистали. Відтак ми можемо говорити про те, що зима завершиться скоро та буде рання весна. Тобто можемо прогнозувати, що за 4 тижні наступні прийде стійке тепло.

Ми також спостерігали за іншими тваринками – сьогодні почали тукувати павичі та розпускати хвости, також тукують качки, фазани. Це говорить про дуже швидку весну», – розповів директор Львівського міського дитячого еколого-натуралістичного центру Ігор Антахович.

Цьогоріч, у зв’язку із високим рівнем захворюваності, до заходу не долучались учні-вихованці еколого-натуралістичного центру. Втім, до події із дотриманням карантинних норм та обмежень долучились охочі відвідувачі.

Львівська міська рада

Про Захід