У Луцьку традиційно відчинила свої двері “Рідвяна майстерня” (Фото)

Опубліковано:

У Палаці культури Луцька урочисто розпочався творчий проєкт “Різдвяна майстерня”. Для міської територіальної громади він став уже традиційним, оскільки відбувається щороку і допомагає налаштуватися на святковий лад та підготуватися до зимових празників. Водночас щоразу проєкт має свої особливості. Так, у 2022-му “Різдвяна майстерня” працюватиме за двома напрямками – це серія тематичних майстер-класів із виготовлення святкової атрибутики та мистецькі зустрічі з відомими майстрами для дітей і дорослих.

Неповторний передсвятковий настрій та щиру радість у присутніх на відкритті викликав виступ ансамблю народної музики “Волиняни” Луцької музичної школи №3. Затим директор департаменту культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів привітала гостей з початком проєкту, зазначивши, що “Різдвяна майстерня” зорієнтована, в першу чергу, на дітей.

“Різдвяна майстерня” працюватиме до 30 грудня 2022 року. Впродовж цього часу відбудуться 12 майстер-класів із виготовлення ляльки-мотанки, виробів із глини, соломи та кераміки, а також новорічно-різдвяної атрибутики – свічок, декору, витинанок. Під керівництвом досвідчених майстрів діти творитимуть унікальні речі для себе або ж на подарунок рідним. За бажанням учасники проєкту матимуть змогу передати свої вироби нашим військовим.

Луцька міська рада

Про Захід