У Луцьку квартири отримали дві військові звільненні з полону

Опубліковано:
Алла Сенченко і Людмила Кравчук – звільнені з російського полону лучанки отримали по однокімнатній квартир.

Відповідні рішення 19 червня ухвалили члени виконавчого комітету Луцької міської ради, передає “Еспресо.Захід”.

“На засіданні виконавчого комітету ухвалили рішення виділити квартири двом військовослужбовицям, які повернулися з російського полону – Людмилі Кравчук і Аллі Сенченко”, – йдеться у повідомленні. 

Мова йде про квартири в новобудові площею 41,3 кв. м та 40,8 кв. м. 

“Нашим обов’язком є підтримка людей, які пережили такі складні життєві події та, на щастя, повернулися живими. Виділені квартири стануть новим домом для жінок, які повернулися до Луцька після важких випробувань”, – зазначив міський голова Ігор Поліщук.

Детальніше про військовослужбовиць

Держприкордонниця з Луцька Людмила Кравчук потрапила у полон на понад шість місяців із заводу Ілліча у Маріуполі. Її утримували в колонії Оленівки на території “ДНР”, у Таганрогу, Білгородській та Курській областях Росії.  17 жовтня Людмилу повернули за обміном разом зі 107 жінками.

Військовослужбовиця Алла Сенченко у війську із 2018 року, виконувала бойові завдання в зоні ООС. У перший день повномасштабного вторгнення РФ в Україну жінка знову пішла у військо. В травні 2022-го під час оборони Лиману на Донеччині потрапила у полон, двох її побратимів російські військові розстріляли. Додому жінка повернулася 4 лютого 2023 року під час чергового обміну. 

Про Захід