У Луцькому замку влаштують середньовічні лицарські бої

Опубліковано:

3 червня з пів сотні бійців з усієї України зійдуться в бою за першість в дуельних номінаціях та масових поєдинках на Відкритому кубку Луцька зі середньовічного бою “Середньовічний Лучеськ. Доблесть віків”.

Із 2021 року організатори фестивалю “Середньовічний Лучеськ” не проводили турнірів у звʼязку з військовою агресією росіі проти України. Ця війна торкнулась абсолютно кожного, чимало представників лицарського руху в складі ЗСУ боронять Україну.

Цьогоріч вирішили провести турнір «Середньовічний Лучеськ. Доблесть віків», аби навіть в таких складних умовах розвивати лицарський спорт і популяризувати історію.

Усі виручені кошти з проведення турніру будуть передані на підтримку ЗСУ.

На гостей турніру чекають масові бої «10 на 10» та «5 на 5».

У масових боях дозволено використовувати різноманітну зброю: алебарди, фальшіони, одноручні й дворучні сокири та подібне. Мета таких поєдинків поставити супротивника на 3 точки опори, простими словами – повалити на землю. Команда, в якої на ногах залишиться більше бійців, перемагає. Поєдинок між командами триває до двох перемог.⠀

У цих номінаціях лицарі використовують техніку єдиноборств. Спортсменам потрібно бути особливо обачними, адже суперник може напасти з будь-якої сторони, часто один боєць захищається відразу від 2-х бійців. Масові бої – це масштабно та видовищноУ наступному дописі розповімо про дуельні номінації та їх особливості.

Серед розваг для відвідування – стрільба з традиційного лука, фехтування на спортмечах, майстер-класи від знавців ремесел, смачна кухня та багато іншого.

Середньовічний Лучеськ

Про Захід