У Хмельницькому відкрили кімнату кризового реагування для постраждалих від домашнього насильства

Опубліковано:

Наприкінці 2021 року було презентовано притулок для осіб, що потерпають від сімейного насилля, а сьогодні – кризову кімнату, де скривджена особа буде у безпеці.

“Тепер ми маємо повний цикл від моменту звернення до правоохоронців до кількамісячного проживання у притулку за потреби. Термін перебування у кризовій кімнаті – до 7 діб. Тут є все необхідне – сучасні меблі, техніка, посуд, іграшки. Приміщення придатне для маломобільних мешканців.

Якщо особа, що зазнала сімейного насилля, потребує безпечного помешкання і далі – її поселяють у притулок. Одночасно в кризовій кімнаті може перебувати 7 осіб. 

Проєкт реалізували завдяки співпраці із місцевими громадськими організаціями та міжнародними донорами у рамках проєкту «Трамплін до рівності: Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA), ГО «Ініціатива», ГО «Тепло рідних сердець», за фінансової підтримки Швеції. Вартість проєкту – 1 млн 260 тис грн. Кошти на проект грантові (безповоротні). 

З початку 2022 року поліцією зафіксовано 138 випадків домашнього насильства. Дуже хочу, щоби і наша кризова кімната, і притулок пустували і хмельничани жили у своїх родинух мирно. Але якщо когось кривдять – ми готові надати всі умови для захисту.Працюємо далі…” – написав Хмельницький міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі Фейсбук.

Хмельницька міська рада

Про Захід