Культура Новини Західної України

У Хмельницькому відбувся джазовий перформанс (Фото)

У травні цього року у Хмельницькому мав відбутися традиційний фестиваль «Джаз Фест Поділля», який уже встигли полюбити і з нетерпінням чекають поціновувачі джазової музики. Проте карантин вніс свої корективи. Як нагадування про фестиваль, що не відбувся, сьогодні у Хмельницькому на центральній пішохідній вулиці Проскурівській силами мистецьких колективів міста організовано перформанс, присвячений джазу «До зустрічі на «Джаз Фест Поділля – 2021».

«Ми започаткували ряд перформансів та неочікуваних акцій для хмельничан. Сьогодні представляємо перформанс, присвячений джазу. Це не випадково, адже завтра, 13 червня, мав би розпочатися джазовий фестиваль у Хмельницькому. Вчергове «Джаз Фест Поділля» мав би зібрати на одній сцені найвідоміших джазових музикантів України. Родзинкою фестивалю мала бути участь музиканта світового рівня, з яким ми вели перемовини, і виступ якого з Президентським оркестром, переконаний, мав би успіх. Прийнято рішення перенести фестиваль на 2021 рік. На початку наступного року ми поновимо переговори з усіма виконавцями , які мали виступати на «Джаз Фест Поділля – 2020». Тоді хмельничани та гості міста зможуть побачити колективи, які є флагманами українського джазу» – розповів начальник управління культури і туризму Артем Ромасюков. – Сьогоднішній перформанс, який поєднав декілька видів мистецтва, ще раз нагадав хмельничанам, що джаз – це елітарна музика, а джазовий фестиваль у нас є і він дуже потужний».

Охочих насолодитися витонченим джазовим мистецтвом, виконавською майстерністю професійних колективів та окремих виконавців, а також побачити імпровізовану програму у поєднанні з пантомімою зібралось чимало. Запальні ритми не залишали байдужими перехожих хмельничан, які кожен наступний виступ, що відбувався у різних локаціях Проскурівської, зустрічали теплими оплесками, інформує міськрада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

78 − = 77