У Хмельницькому триває виставка “АТО-ООС очима митців” (Фото)

Опубліковано:

У виставковій залі Хмельницької художньої школи кожен охочий може ознайомитися з роботами сучасних митців Слобожанщини. Виставка «АТО-ООС очима сучасних митців» триватиме до 15 грудня 2021 року.

У виставці беруть участь понад 50 професійних мистців Слобожанщини, які надали для експонування понад 150 робіт з усіх видів класичного та некласичного образотворчого мистецтва (живопис, графіка, скульптура, ДВМ). У своїх роботах автори відтворили образи представників усіх органів сектору безпеки та оборони України, зокрема і Державної прикордонної служби України.

На виставці можна побачити твори скульпторки Ганна Іванової, а саме вироблені з гіпсу бюсти: «Ігор Федорович Момот, генерал-майор, Герой України», «В’ячеслав Анатолійович Семенов, капітан, Герой України», «Герой України, полковник Євгеній Михайлович Пікус».

Також тут є роботи Віктора Ковтуна: «Керівник», «Нопасаран», «Слава Україні», картина Ольги Мороз «Портрет полковника А.П. Тишкевича» та багато інших експонатів.

Учора виставку відвідали керівництво та персонал Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького. На запрошення ректора академії Олександра Луцького на виставку завітали командир військової частини 3053 Богдан Богдан та Єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло (Юристий). Про героїзм та мужність прикордонників, увічнених у творах мистецтва, гостям розповідав керівник прикордонного вишу.

Державна прикордонна служба України

Про Захід