У Хмельницькому тренінг з самооборони для школярів

Опубліковано:

Днями поліцейські провели заняття з самооборони для одинадцятикласниць однієї зі шкіл міста, в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”.

Учасницям заходу інспектори розповіли про основні види насильства, порядок дій, якщо вони стануть свідком домашнього насильства, план безпеки у разі загрози стати його жертвою. Також поліцейські навчали старшокласниць протидіяти фізичному насильству та відпрацювали з ними базові прийоми самозахисту на практиці.

Інформуємо, що фізичне насильство — домашнє насильство, що включає ляпаси, стусани, штовхання, щипання, шмагання, кусання, а також незаконне позбавлення волі, нанесення побоїв, мордування, заподіяння тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості, залишення в небезпеці, ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані, заподіяння смерті, вчинення інших правопорушень насильницького характеру.

Охоронці порядку переконані, що отримані знання та уміння допоможуть дівчатам правильно реагувати на небезпеку в екстреній ситуації та бути обізнанішими з даної тематики.

Патрульна поліція Хмельницької області

Про Захід