У Хмельницькому продовжується безстрокова мистецька акція “Закрийте небо над Україною!” (Фото)

Опубліковано:

Так, веснянки та ліричні українські пісні лунали просто неба на Проскурівській.

Свій виступ усім присутнім подарували учасники фольклорного ансамблю «Вербиця» (керівник Ірина Мазурек, концертмейстер Юрій Йовенко), а також учениця класу бандури Хмельницької школи мистецтв «Райдуга», стипендіатка Хмельницької міської ради Анастасія Журба (викладач Ольга Слободян).

На майданчику біля кінотеатру ім. Т. Шевченка лунали веснянки та українські народні ліричні пісні, твори патріотичного змісту. Також вокалісти запросили усіх охочих до традиційного весняного «Кривого танка».

«Своїм виступом ми підтримуємо наших захисників, а також усіх хмельничан і гостей міста. Сподіваємося, що хвилини співу подарують їм надію на майбутнє і віру в нашу перемогу», – зазначила заступник директора з навчально-виховної роботи Хмельницької школи мистецтв «Райдуга» Ірина Красовська.

Нагадаємо, безстрокова акція на підтримку Збройних Сил України, добровольчих батальйонів Територіальної оборони і всіх захисників України розпочалася 14 березня, у День українського добровольця, виступом міського академічного муніципального естрадно-духового оркестру та його солістів. Згодом до неї долучився відомий хмельницький гурт «Мотор’Ролла», лауреатка міжнародних конкурсів бандуристка Марина Круть та рок-гурт «Stanza», інструментальний ансамбль «Імпреза» Школи мистецтв, ансамбль викладачів Школи мистецтв «Заріччя» та солістка Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького.

Хмельницька міська рада

Про Захід