У Хмельницькому облаштовують криївку (Фото)

Опубліковано:

Тривають роботи з внутрішнього облаштування криївки «Стінка» від Спортивно-культурного центру «Плоскирів». Паралельно з будівельними роботами працівники займаються облаштуванням експозиції, яка буде розміщена в криївці та допоможе краще познайомитися із цим історичним періодом.

Вже замовлені та готові інформаційні стенди, які дозволять відвідувачам краще зрозуміти події тих часів, побачити, в яку форму одягалися воїни УПА. На стендах детально розписані назви елементів військового одягу українських повстанців.

Криївка стане не тільки музеєм, але й місцем, де можна буде випробувати різноманітні активності. Вже готові оригінальні листівки, які відвідувачі криївки зможуть взяти собі на згадку. Так, на титульній стороні листівки зображений дереворит відомого художника УПА Ніла Хасевича, де поміж інших героїчних жертв згадуються Крути. Відвідувачі зможуть також на зворотній стороні листівки поставити оригінальний штамп з символікою УПА. Організатори переконані, що простір криївки «Стінка» стане місцем, де зберігається історія про УПА, тут вона оживатиме та розповідатиме про боротьбу українських повстанців за незалежну Україну.

Хмельницька міська рада

Про Захід