Здоров'я Новини Західної України

У Хмельницькому на прохання Духовної ради міста протестують на коронавірус священиків (Фото)

Про це повідомляє Олександр Симчишин, міський голова.

Сьогодні у Хмельницькому вже провели 172 експрес-тести. У першу чергу тестували хворих із пневмоніями. 17 тестів – негативні. Також тестували медиків.

Загалом з 172 аналізів – 158 негативні. Ще 14 потребують додаткового обстеження ПЛР тестами. Найближчими днями тестуватимуть на COVID-19 кондукторівам тролейбусів, медиків, що працюють у мобільних бригадах, лікарнях та амбулаторіях, соціальних працівників, які також мають багато контактів. На прохання Духовної ради міста протестують також частину священиків.

Наша мета – максимально протестувати контактні групи, виявити та ізолювати хворих, які можливо і в легкій, і навіть безсимптомній формі переносять коронавірус і самі про це не знають. Додатково знайшли і хочемо придбати ще 300 ПЛР-тестів (тести, які дають більш точний результат) для тестування ними тих категорій громадян, які є найбільш контактними, у першу чергу медиків. – написав посадовець у соцмережах.

Сьогодні ми маємо у інфекційній лікарні 1099 експрес-тестів.
Тепер ще 1320 експрес-тестів передали на міський лікувально-діагностичний центр (поліклініки), Хмельницьку міську дитячу лікарню, амбулаторії сімейної медицини, перинатальний центр та міську лікарню. ˜– пише мер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

89 − = 85