Культура Новини Західної України

У Хмельницькому експонуватимуть «Космос Емми Андієвської»

З 4 червня у Хмельницькому обласному художньому музеї, за адресою, м. Хмельницький, Проскурівська, 47, експонуватиметься виставка «Космос Емми Андієвської». Вона є частиною масштабного проекту «Дифузія», що його відновлює Музей сучасного українського мистецтва Корсаків (Луцьк). Мета проєкту сприяння розвитку мистецтва у різних регіонах України та посилення взаємодії і співпраці між музейними інституціями, інформує Хмельницька ОДА.

В експозиції, яка триватиме близько двох місяців, буде представлено кілька десятків живописних робіт з колекції Музею сучасного українського мистецтва Корсаків. Серед них, зокрема, унікальні картини з доповненою реальністю.

Довідково:

Емма Андієвська народилася 19 березня 1931 року в м. Донецьку. Від 1943 року перебуває за межами України. Американська громадянка. Мешкає в Німеччині. Член ПЕН-клубу, Спілки професійних митців Німеччини, Національної Спілки письменників України, лауреат Міжнародної літературної премії «Тріумф» (2003 р.) та премії «Тетяни та Омеляна Антоновичів» (2018 р.). У 2018 році Емма Андієвська отримала Національну премію ім. Тараса Шевченка в номінації «Література». Мистецтво художниці прикрашає колекції провідних музеїв світу. В 2019 році великий обсяг творів нею передано до Музею Сучасного Українського мистецтва Корсаків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 77 = 84