Здоров'я Новини Західної України

У Хмельницькій області зареєстрували 17 людей з підозрою на COVID-19

Станом на 19 травня на території області за даними ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» зареєстровано з підозрою на COVID-19 – 17 людей (1 дитина, 3 медпрацівника): у м. Хмельницький – 7, у Кам’янець-Подільському районі – 3, у містах Нетішин та Дунаєвці – по 2, у м. Кам’янець-Подільський, Теофіпольському та Славутському районах – по 1. Госпіталізовано– 13 людей (1 дитина, 1 медпрацівник), на амбулаторному лікуванні перебуває 4 хворих (м. Нетішин – 2, м. Хмельницький – 1, Кам’янець–Подільський район – 1).

Контактні особи встановлюються, проводяться заходи з дезінфекції.

За добу обласним лабораторним центром досліджено біоматеріали:
– 30 медичних працівників Кам’янець-Подільського перинатального центру, контактних осіб;
– 6 медичних працівників обласної лікарні;
– 6 хворих людей на гемодіаліз;
– 24 пацієнтів ХІЛ;
– 24 правоохоронців;
– 3 журналістів тощо.

На 19.05.2020 року всього в області на самоізоляції перебувають 1233 людей за приписом лікарів. Їм надається допомога у доставці продуктів харчування та предметів першої необхідності.

Протягом доби здійснено 484 виїзди бригад екстреної медичної допомоги, у тому числі до 6 пацієнтів з ГРВІ, 4 людей госпіталізовано, до 2 хворих на пневмонія, 1 людина госпіталізована.

Здійснено 11 виїздів мобільних медичних бригад для забору біологічного матеріалу, якими відібрано 151 зразок для лабораторної діагностики методом ПЛР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 42 = 45