У Івано-Франківську працювали пластичні хірурги з США

Опубліковано:

37 пацієнтів упродовж трьох днів прооперували лицьові пластичні хірурги зі США в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні

В Україну команда спеціалістів із місії «FACE TO FACE» прибула за сприяння Міністерства охорони здоров’я України та Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА в межах гуманітарної програми, створеної в співпраці з American Academy of Facial Plastic and Reconstructive Surgery (AAFPRS) та організацією «Разом з Україною».

Упродовж трьох днів американські пластичні хірурги проконсультували понад 40 пацієнтів: 24 військових з бойовими травмами обличчя, очей, шиї та кісток черепа, 2 працівників поліції й 14 цивільних осіб (серед яких одна дитина), постраждалих внаслідок терористичних дій російської федерації.

37 пацієнтам зробили операції, шість із яких — надскладні, тривалістю майже 12 годин кожна. Операції проводилися на базі відділень мікрохірургії ЛОР органів та нейрохірургії Івано-Франківської обласної клінічної лікарні. Більшість матеріально-технічного оснащення, зокрема розхідні матеріали та титанові протези, які заздалегідь виготовили в 3D-форматі для кожного пацієнта, були забезпечені коштом організації та благодійників.

Про Захід