Культура Регіональні Новини

У Довжанській ОТГ планують створити музей мініатюр туристичних об’єктів Закарпаття

У Довжанській ОТГ планують створити музей мініатюр туристичних об’єктів Закарпаття, який буде розташований біля місцевого замку графів Телекі, а також провести фестиваль середньовічної культури «Dovhe Castrum fest».

Для цього місцеві активісти за підтримки керівництва Довжанської ОТГ підготували та подали проект створення музею і фестивалю на конкурс Українського культурного фонду. Торік у Довгому вже проходив перший такий фестиваль, тож зараз в громаді хочуть зробити його традиційним. З проханням допомоги в підготовці співроганізатор фестивалю та голова ГО “Іршавщина” Михайло Штефаньо звернувся до експертів Закарпатського регіонального офісу Програми ULEAD з Європою.

Перший середньовічний фестивалі в селі Довге

Вчора керівник офісу Микола Сюсько та радниця з питань регіонального розвитку Жання Соловйова надали онлайн-консультацію з приводу доопрацювання проекту. Зокрема, звернули увагу на важливість правильного формулювання цілей та завдань, напрацювання індикаторів, детального плану реалізації проекту та бюджету. Оновлений після консультації проект активіст Довжанської ОТГ подав на розгляд конкурсної комісії УКФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 2 = 4