У Чопі підписали угоду з Херсонщиною

Опубліковано:

Чопська міська територіальна громада продовжує підтримувати населені пункти, які потерпають від нападів і атак росіян. Нещодавно міський голова для налагодження партнерських стосунків відвідав Куп’янськ Харківської області. А напередодні поїздки для Куп’янської МТГ із бюджету громади було виділено 1 мільйон гривень.

Також продовжується співпраця та підтримка півдня. Зокрема, у 2022 році, після деокупації Херсону, для відновлення міста з бюджету громади було виділено 1 мільйон. А в червні 2023 року Чопська міська рада виділила кошти у розмірі 700 тисяч  гривень для Білозерської селищної територіальної громади Херсонської області, яка зазнала значних руйнувань і пошкоджень внаслідок підриву Каховської ГЕС і постійних обстрілів російськими окупантами. Крім того, для мешканців селища був відправлений вантаж із гуманітарною допомогою.

І сьогодні, 4 липня, очільник Чопської МТГ Валерій Самардак відвідав Херсон, який постійно потерпає від російських обстрілів і зазнає значних руйнувань. Однак місто не здається й обороняється. І на цьому фото видно захисні споруди, з-за котрих виглядає Дніпро, який поки знаходиться у сірій зоні, але незабаром буде знову радувати містян своїми привітними водами.

Фото без опису

Основною ціллю сьогоднішнього візиту міського голови були відвідини Білозерки, для якої за кошти працівників Чопської міської ради придбано 2 засоби радіоелектронної боротьби. Тож один прилад було передано для потреб громади, а інший — військовим. Сподіваємося, що РЕБи допоможуть білозерцям і нашим воїнам блокувати ворожі дрони та зберегти свої життя!

Про Захід