У Чернівцях відбулася презентація унікальної кави (Фото)

Опубліковано:

У Чернівцях презентували унікальну каву – Ukrainer. Рецептом поділився чемпіон з приготування цього напою в джезві Вадим Грановський.

Разом із знаним кухарем Євген Клопотенко на вулиці Кобилянської вони безкоштовно пригощали буковинців патріотичним обідом власного виробництва – авторськими кавою та паляницями.

«Міцна кава – міцна країна. Рецепт такий – готуємо каву джезві, готуємо еспресо, а потім змішуємо їх в одному горнятку і думаємо про перемогу. У чашці залишається кавова гуща. Пропонуємо її вилити на портрет ворога. Демонструйте зневагу до нього і насолоджуйтеся кавою», – сказав Вадим Грановський.

Ідея створення нового бренду належить молоді з Національної академії СБУ. Під час заходу збирали кошти на потреби Збройних Сил України.

Краяни оцінили наповнений сенсами та асоціаціями міцний напій з перчинкою. Припали їм до душі також і паляниці від Клопотенка.

Творці цих кулінарних шедеврів зазначили, що після перемоги патріотичною кавою з паляницями смакуватимуть у кожній українській хаті.

Чернівецька ОВА

Про Захід