У Чернівецькій ОВА підписали меморандум з громадською спілкою

Опубліковано:

Чернівецька ОВА уклала меморандум про співробітництво з Громадською спілкою «Пожежні – рятувальники України» та Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області.

Відповідний документ спільно з представниками цих структур підписав заступник начальника Чернівецької ОВА з оборонних питань Андрій Кучерявий.

Мета меморандуму – залучення громадян до членства в підрозділах добровільної пожежної охорони, підвищення рівня їх організаційної готовності, матеріально-технічного забезпечення, професійної підготовки рятувальників тощо.

Також він передбачає створення належних умов для адаптації осіб, що брали участь у військових діях, шляхом реалізації глибшої співпраці зі сторонами й забезпечення таким чином найкращої координації дій під час реагування на надзвичайні ситуації.

Сторони домовилися про співробітництво у декількох напрямках. Серед них, зокрема, організація та проведення спільних зборів, семінарів, конференцій, круглих столів, розроблення та видання навчально-методичної літератури, посібників, збірників тощо.

Чернівецька ОВА

Про Захід