У Чернівецькій області запрацювала ще одна поліцейська станція

Опубліковано:

Реалізовуючи проект «Поліцейський офіцер громади», буковинські правоохоронці відкрили службове приміщення в селі Веренчанка Чернівецького району. Ця поліцейська станція обслуговує понад 9 тисяч буковинців, які мешкають на території громади. Загалом, на Буковині вже функціонують 42 поліцейські станції та 2 центри безпеки.

21_07_2022_pol4.jpg

У відкритті поліцейської станції взяло участь керівництво ГУНП в Чернівецькій області та Веренчанської територіальної громади.

21_07_2022_pol5.jpg

Нова поліцейська станція розташована в самому центрі Веренчанки в будівлі сільської ради.

21_07_2022_pol1.jpg

Голова Веренчанської територіальної громади Володимир Бойчук розповідає, що охоче погодилися на пропозицію поліції взяти участь в проекті: «На умовах співфінансування ми виділили кошти на придбання поліцейському офіцеру службового автомобіля, знайшли та відремонтували приміщення для поліцейської станції».

Громада отримала свого офіцера в березні цього року. Лейтенант поліції Михайло Луцюк виріс у Веренчанці, навчався в місцевій школі, а наразі він дбає тут про безпеку своїх односельчан, а також жителів іще шести сіл, які входять до складу громади – Бабин, Борівці, Вимушів, Киселів, Рудка та Яблунівка.

Зі слів керівника відділення № 3 (м. Заставна) Чернівецького райуправління поліції Ігоря Параскинюка, вже за ці декілька місяців перебування на посаді поліцейського офіцера оперативна ситуація в громаді помітно покращилася.

«Ми бачимо, що Михайло тісно співпрацює з головою громади, старостами сіл і місцевим населенням. Постійно перебуваючи на своїй території обслуговування, він добре знає, що відбувається в громаді і відразу реагує на всі звернення громадян», – підкреслив Ігор Параскинюк.

«Мій робочий день розпочинається із зустрічі з головою громади, де ми обговорюємо нагальні проблемні питання, – розповідає поліцейський офіцер Веренчанської громади. – Я знаю всіх жителів громади і дуже приємно, що вони мені довіряють і звертаються з різними питаннями. Я тут живу і я тут працюю, щоб кожен житель моєї громади почувався в безпеці».

Як зауважив начальник сектору взаємодії з громадами ГУНП в Чернівецькій області Валентин Рябий, реалізація проекту «Поліцейський офіцер громади» триває і вже до кінця цього місяця ще одна поліцейська з’явиться в Кам’янській громаді.

«Наша мета – свій поліцейський офіцер у кожній територіальній громаді Чернівецької області», – наголосив капітан поліції Валентин Рябий.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Про Захід