Здоров'я Останні новини

У Чехії від завтра діятиме жорсткий карантин

За минулу добу в Чехії виявлено 4 310 нових інфікованих. З початку пандемії загальне число інфікованих громадян становить 121 421 осіб. У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації, 13 жовтня Уряд Чехії схвалив запропоновані Міністерством охорони здоров’я додаткові карантинні обмеження та посилив вже діючі. Ці заходи набудуть чинності з середи 14 жовтня. Більшість з них буде діяти до 1 листопада. Про це повідомляє Посольство України у Празі.

Відтепер,
☑️ носити маски потрібно не лише в усіх внутрішніх приміщеннях та громадському транспорті, але також на всіх зупинках міського транспорту, платформах та залах очікування;
☑️ на дистанційне навчання переходять школи всіх ступенів. Можливо лише проведення іспитів за участю не більше 10 осіб;
☑️ у студентських гуртожитках можуть залишитися тільки іноземці, що не мають постійного місця проживання в Чехії;
☑️ заборонено збиратися групами більшими, ніж 6 осіб, як у внутрішніх приміщеннях, так і на вулиці;
☑️ ресторани, кафе та інші заклади громадського харчування з середи зможуть продавати їжу та напої тільки на винос. Забороняється також вживання алкоголю в громадських місцях. Виняток зроблено для готельних ресторанів, які переходять виключно на обслуговування проживаючих гостей. При цьому всі заклади громадського харчування повинні завершувати роботу о 20:00 за місцевим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

66 + = 68