У березні 9 львів’ян-довгожителів відзначили свої уродини

Опубліковано:

У Львові продовжують традицію вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. Цього місяця свої уродини відсвяткували вісім панянок та один пан. Представники міського управління соціального захисту привітали ювілярів та вручили допомогу в розмірі 10 тисяч гривень.

Зокрема, шестеро львів’ян відзначили 101-й день народження, одна львів’янка святкувала столітній ювілей, ще одній панянці виповнилося 102 роки, а також одна мешканка приймала вітання з нагоди 104-річчя.

Першою цього місяця свій день народження відзначила Емілія Патлатюк: 1 березня їй виповнилось 101 рік. Наступного дня свої 102-гі уродини святкувала Любов Муравицька. А 10 березня привітання з нагоди 104-річчя приймала Олександра Самойленко.

Вже за декілька днів одразу троє панянок відзначили свої 101-ші уродини: 16 березня – Євдокія Падалка, 17 березня – Дарія Дядюн та Анастасія Сухонос. Галина Черняшкіна святкувала свій столітній ювілей 20 березня.

24 березня свій 101-ший рік відсвяткував Євген Рябов. А вже 25 березня свій 101-ший день народження відзначила Валентина Коршун.

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на день народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу в сумі 10 тисяч гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 10 тисяч гривень. Традиція вітання довгожителів у Львові триває вже понад 15 років.

До слова, загалом у 2024 році на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 680 тисяч гривень.

Львівська міська рада

Про Захід