Тиск на лідера УДАРу Віталія Кличка – це спроби Банкової знищити політичного конкурента: заява партії

Опубліковано:

Протягом останніх днів правоохоронців знову активно обшукують київські комунальні підприємства та структурні підрозділи КМДА.  У такий спосіб Банкова намагається створити підґрунтя, щоб, всупереч законам, призначити головою КМДА «зальотного» ручного ставленика, а не того, кого обрали кияни. Ці дії – не лише порушення закону, це – зневага до киян.

Партія «УДАР Віталія Кличка» розцінює подібне, як тиск з боку влади країни за допомогою підконтрольних правоохоронних органів на лідера партії.

Атака на Київ триває з травня. І з того часу немає жодного підтвердження звинуваченням, жодного обвинувального вироку чи навіть розгляду справи по суті у законний спосіб. Бо очевидно, що основна мета Банкової – це політичний тиск, а не законність.  Тиск чиниться не лише на Віталія Кличка, але й на інших «ударівців». Правоохоронці вривалися з обшуками до будинків партійців, навідувалися й до лідера УДАРу.

Вимагаємо від влади зупинити тиск на політичну партію «УДАР Віталія Кличка» та її лідера. Звертаємося до керівників та працівників правоохоронних органів: пам’ятайте, ті, хто віддає злочинні накази, знаходять спосіб сховатися у Ростові чи в якомусь іншому місті. Проте виконавці, як правило, стають цапами відбувайлами. Закликаємо міжнародних партнерів відреагувати на дії української влади та допомогти повернути її на шлях законності.

Про Захід