Цими вихідними у Lviv Open Lab говоритимуть про дівчат в ІТ

Опубліковано:

5-6 листопада у молодіжному просторі Lviv Open Lab (просп. Червоної Калини, 58) відбудеться масштабна подія «TECHNOдівчата. Національний день дівчат у технологіях».
Це проєкт покликаний для того, щоб дівчата 14-18 років дізнаються більше про ІТ-сферу та розглянуть гендерні стереотипи у цій сфері.

Подія триватиме 2 дні й буде наповнена насиченою програмою.

Перший день:

Низка лекцій зі спікерками з ІТ-компаній, на яких презентують їх діяльність, а також висвітлять проблеми жінок у сфері ІТ. Лекції відбуватимуться у гібридному форматі: офлайн у Lviv Open Lab для 40 учасниць та онлайн через трансляцію на YouTube та Facebook для всієї України.

Другий день:

Хакатон із 40 дівчатами, котрі були присутні офлайн на лекціях першого дня. Учасниці разом із менторками будуть обговорювати і розробляти конкретні інструменти для подолання гендерних упереджень у сфері ІТ.

Зареєструватися на проєкт можна за посиланням: https://forms.gle/7saQ7F4Fgwb4VkgEA

Додамо, що проєкт «TECHNOдівчата. Національний день дівчат у технологіях» реалізується Lviv Open Lab та Фондом Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine за підтримки Швеції в межах проєкту «Трамплін до рівності», а також за підтримки управління ІТ Львівської міської ради.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/society/youth-policy/293902-tsymy-vykhidnymy-u-lviv-open-lab-hovorytymut-pro-divchat-v-it

Про Захід