Цього року Закарпаття отримає десятки мільйонів євро від ЄС

Опубліковано:

на реалізацію інфраструктурних проєктів за пріоритетами охорони здоров’я, захисту довкілля, зменшення забруднення та спільних ініціатив між прикордонними регіонами, зокрема й у сфері безпеки.

❗️Такими є результати ефективної роботи команди реформованої Агенції регіонального розвитку Закарпатської області, управління єврорегіональної співпраці ОВА та обласної ради.

Наш регіон – лідер за кількістю відібраних грантових проєктів у межах програми Interreg VI-A NEXT HUSKROUA, яка фінансується за кошти Європейського Союзу.

28 червня в румунському повіті Сату-Маре відбулося засідання Моніторингового комітету програми транскордонного співробітництва Interreg VI-A NEXT «Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2021 – 2027», в межах якого затверджено перелік проєктів, котрі пройшли конкурсний відбір.

Офіційно цей перелік буде опублікований після звершення всіх протокольних процедур згідно з правилами Програми.

❗️Цей кейс укотре демонструє, що попри війну наш регіон завдяки ефективним менеджерам може залучати міжнародні інструменти підтримки, кошти позабюджетного спрямування в той час, коли державні ресурси спрямовуються на потреби ЗСУ та життєдіяльності громад.

Дякуємо всім учасникам і партнерам за вагомий внесок у розвиток краю.

Рухаємося далі!

Про Захід