«Це геноцид, це не спецоперація», –Кличко в інтерв’ю німецькому телеканалу

Опубліковано:

Постійні російські атаки на енергетичні об’єкти України показали справжню мету цієї війни. Це війна проти народу, геноцид проти українців, заявив Віталій Кличко в інтерв’ю німецькому телеканалу N-TV.

«Цілеспрямовані атаки на критичну інфраструктуру показали справжнє обличчя цієї війни. Це геноцид, це не спецоперація. Це не війна проти військових. Це війна проти народу», – заявив Віталій Кличко.

Тим не менш, він не радить киянам залишати країну взимку, бо саме на цьому спекулюватиме кремлівський правитель путін, повідомляє N-TV.

«Моя порада всім: будемо боротися – обов’язково. У нас достатньо запасів їжі, води, медикаментів. Ми сподіваємося на хороший сценарій, але ми повинні рахуватися і з поганим сценарієм», – зазначив Кличко.

Як раніше повідомляв мер Києва, в разі надзвичайних ситуацій місто готується розгорнути більше тисячі пунктів обігріву. В них можна буде зігрітися, випити чаю, підзарядити телефони, отримати необхідну допомогу. Також міська влада Києва вже закупила додаткові електрогенератори та замовила потужні обігрівачі – теплові пушки.

Про Захід