Три магістралі, що проходять територією Буковини, потрапили до переліку 15 найбільш небезпечних шляхів в Україні

Опубліковано:

Одразу три магістралі, що проходять територією Буковини, потрапили до переліку 15 найбільш небезпечних шляхів в Україні. Про це ідеться на facebook-сторінці Тиждень Безпеки Дорожнього Руху. Так, за перший квартал 2021 року на трасі «Житомир – Чернівці» трапилося 26 дорожньо-транспортних пригод, у яких 1 людина загинула та 45 травмувалися.22 аварії сталися на дорозі «Доманво – Ковель – Тереблече». Вони забрали життя 6 осіб, 37 отримали травми. 5 людей померли та 24 покалічилися на шляху «Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига», де за три місяці зафіксували 17 ДТП.

Загалом у першому кварталі 2021 року Патрульна поліція зафіксувала в Україні 42 689 аварій, що на 18% більше, ніж за аналогічний період торік.

Саме для того, аби запобігти ДТП і смертям, Україна приєднується до 6-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН, який у всьому світі відбудеться 17 -23 травня. Він буде присвячений темі перевищення швидкості (Managing Speeding) – одній із основних причин аварій. Гасло Тижня – #StreetsForLife #Love30.

Протягом цього періоду в Україні відбудеться низка заходів з безпеки дорожнього руху: круглі столи, семінари-практикуми, єдиний національний урок у всіх загальноосвітніх навчальних закладах, старт конкурсу фото- та відеоробіт у рамках національного проєкту «Безпечна країна», благодійна акція «Здай кров – врятуй життя» та багато інших.

Слідкувати за заходами Тижня безпеки дорожнього руху можна:

▪️на сайті medtransvp.com.ua (розділ Тиждень БДР)

▪️на youtube-каналі «Безпечна країна» https://www.youtube.com/channel/UC2KUWr6fQ0WJvTwZ9s7jI7w

▪️у facebook https://www.facebook.com/tbdrua/posts/2629461800679706.

Про Захід