Відео Здоров'я

Тренди карантину: сукні з подушки, зміна одягу та дитячі таланти (Відео)

Самоізоляція рухає самореалізацію. Через пандемію коронавірусу в квартирах та будинках зараз перебувають мільярди людей на всій планеті. Щоб, як кажуть, не заіржавіти, люди включаються у численні челенджі.  На зміну кулінарним викликам, зрозуміло, прийшли спортивні. 100 присідань протягом тижня, або планка кожен день. Все, аби втримати ваги у звичній нормі і згодом потішити себе та друзів черговим творчим експериментом.

Новий тренд  #QuarantinePillowChallenge. Його учасники створюють сукні з подушки. На цей час до тематичної фото сесії долучилось більше  30 000 людей в усьому світі. А розпочала флешмоб Фіро зі Швеції. Дівчина  на початку квітня опублікувала на своїй сторінці фото в подушці, підперезавшись ремінем. Посил зрозумілий кожному, хто не може залишити межі свого житла: одяг для вулиці став непотрібний. Йому на заміну прийшов зручний домашній. Тому і подушка стала своєрідним символом карантину. Мімішно у новому луці виглядають діти.

Вочевидь, чоловіки вирішили, що їм не менш нудно, ніж жінкам і активно долучились до флешмобу.

Підхопили трендову тенденцію світові і українські знаменитості. Українські зірки публікують в мікроблогах свої карантинні луки і передають один одному естафету.

Більше у відео УжІнформ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

34 + = 44