ТМ «Ласунка» знову розпочинає свою грандіозну подорож!

Опубліковано:

Минулого літа наша компанія влаштувала неймовірну акцію «Виробник щастя». Звичайний позашляховик було переобладнано на фантастичний та яскравий ice-мобіль! Саме на ньому команда ТМ «Ласунки» вирушила у тривалу подорож по всій Україні!

Транзитна реклама у вигляді мандруючого брендованого пікапа з величезним ріжком морозива «Гран-Прі» на борту, своїм виглядом радує око та підіймає настрій усіх, хто зустрічає його. Адже наша мобільна реклама заряджена позитивом та величезною кількістю подарунків!

Завітавши до міста, «Виробник щастя» робив випадкові зупинки та дарував усім перехожим не тільки чудовий настрій, а і невеличкі презенти, чудові фото на згадку та, звичайно ж, смачне морозиво! Також на протязі усієї мандрівки тривав цікавий конкурс, де головним призом був велосипед!

Відвідавши близько 50 міст України минулого року ТМ «Ласунка» вирішила не зупинятися на досягнутому! Адже незвичайних авто тепер два!

Якщо бажаєте, щоб цього літа ми відвідали саме ваше місто, або хочете дізнатися про нашу мандрівку більше завітайте на https://lasunka.com/

Морозиво «Ласунка»- спонсор твого яскравого літа!

Про Захід