#TheMurphChallenge2021 – поліцейські Львівщини взяли участь у челенджі пам’яті в Маріуполі (Фото)

Опубліковано:

Сьогодні, 29 травня, бійці батальйону патрульної  служби поліції особливого призначення “Львів” Головного управління Національної поліції у Львівській області Зореслав Каїнський та Максим Бацик, котрі перебувають на черговій ротації в зоні проведення ООС, спільно іншими правоохоронцями, взяли участь у традиційному щорічному “Мерф-челенджі” присвяченому пам’яті загиблих на сході України воїнів.

Так званий «Комплекс Мерфі», який виконали бійці, складається з таких вправ: 1,6 кілометрів бігу, 100 підтягувань, 200 відтискань від землі, 300 присідань та знов 1,6 кілометрів бігу. Всі вправи виконуються  у бронежилеті (вага – 7 кілограмів) та протягом години. У всьому світі «Комплекс Мерфі» виконують щороку в пам’ять воїнів, які загинули в боях.

Взявши участь у челенджі, Зореслав Каїнський та Максим Бацик вшанували пам’ять про усіх воїнів, які поклали свої життя у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України, зокрема, й шістьох бійців батальйону «Львів» – своїх бойових побратимів.

Відділ комунікації поліції Львівської області 

Про Захід